Assets
Oude en moderne schilderijen, aquarellen en teekeningen
https://data.rkd.nl/auctions/96293
39f40abca377897357e64b9cb431e8ba
49d7c9984a56454a8f75c70fba09dcd4
712f8718eb00435a82c973236741302c
a053dac0e0484195967afc1db163c625
Arnhem, A.A. van
Vink, A.
cd1a0a385513442a996032ee1341fd02
1933-03-28 - 1933-03-28
Huize van Hasselt; Rotterdam (city)
2022-11-23T10:21:03Z