Uitzonderlijk Chinees porselein, verzameling Russische ikonen, porselein en aardewerk, oude meubelen & antikwiteiten, prachtig oude oosterse tapijten, gouden juwelen en uurwerken, oude en moderne schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, lithos