Antiquiteiten, moderne, demi-moderne en oude schilderijen en aquarellen alsmede eene zeer fraaie verzameling Japansche kunstvoorwerpen
Antiquiteiten, moderne, demi-m ...... ling Japansche kunstvoorwerpen
2022-11-08T16:59:49Z