Assets
Schilderijen en aquarellen, antiquiteiten
https://data.rkd.nl/auctions/68826
6aa87f425b50ad51151eca5f2668702d
4dbc4d011cd7495eb994c1fe867e97e6
eeef33b0b39b4bc098cd638dbb968f31
Oldenzeel
7a66bba693e246e9850d4025a89a3f05
7d575e84f4b745fb8b9321f57b766b7f
96fbe0930569435a9c27beea510ddb8b
c63185f055684fd3add9814b721c6ffe
1892-10-04 - 1892-10-04
f7f508ef89be4648b29f74078f1aad77
f95adbd7e12c47bc8cbc2ab320c67b16
feb3ba9c4f7a4767b91b2994ab0cf304
Notarishuis Rotterdam; Rotterdam (city)
2022-11-08T13:51:24Z