Assets
Dessins et aquarelles anciens et modernes, gravrues, etc,
https://data.rkd.nl/auctions/64156
Auction of lot 24, Pappelendam & Schouten, van, Amsterdam (city) (1874-12-16 - 1874-12-17)
0dfe07d7a85c76d1c6bd510e43729ab4
9541bb8f556d48cd9dda0d5f85e21abb
a9721f6844704396886cbfee27a5334e
Pappelendam & Schouten, van
233113fbba58424595a2db764c018004
7fb5cbc74e1c4335a075b500af43ee24
cac22ea66463461f8cb57e14ce7f8eb3
f070c29b6be541658e9ac5731d4bb3aa
f25521622ceb4a839997def3762d155a
1874-12-16 - 1874-12-17
708db2ac123c43f08aed98c60850f107
d1694f745d29412b84f256f214a980bd
Brakke Grond; Amsterdam (city)
2024-08-12T09:42:08Z