Openbare verkoping van een collectie schilderijen, aquarellen, gouaches en tekeningen door meesters uit de XVIIe, XVIIIe, XIXe en XXe eeuwse schildersscholen
Openbare verkoping van een col ...... en XXe eeuwse schildersscholen
2013-02-17T16:20:08Z