Schilderijen, aquarellen, gouaches, tekeningen en grafische werken door meesters uit de XVIde tot en met de XXste eeuw
Auction of lot 55, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1978-04-24 - 1978-04-25)Auction of lot 269, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1978-04-24 - 1978-04-25)Auction of lot 268, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1978-04-24 - 1978-04-25)Auction of lot 272, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1978-04-24 - 1978-04-25)Auction of lot 429, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1978-04-24 - 1978-04-25)Auction of lot 15a, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1978-04-24 - 1978-04-25)Auction of lot 430, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1978-04-24 - 1978-04-25)Auction of lot 280, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1978-04-24 - 1978-04-25)Auction of lot 431, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1978-04-24 - 1978-04-25)Auction of lot 79, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1978-04-24 - 1978-04-25)
Schilderijen, aquarellen, goua ...... XVIde tot en met de XXste eeuw
2022-11-08T11:20:42Z