Oude en moderne kunst = art ancien et moderne : schilderijen, sculpturen, gouaches, aquarellen, tekeningen, grafiek
Oude en moderne kunst = art an ...... quarellen, tekeningen, grafiek
2018-09-19T14:03:51Z