Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafische werken, door meesters uit de XVIde, de XVIIde, de XVIIIde en de XIXde eeuw, de Romantische en Impressionistische schildersscholen en XXste eeuwse kunstenaars
Auction of lot 432, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 148, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 26, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 214, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 516, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 791, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 801, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 161, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 793, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 792, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 439, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 47, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 181, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 211, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 418, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 149, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 235, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)Auction of lot 76, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1981-05-18 - 1981-05-20)
Schilderijen, aquarellen, teke ...... en en XXste eeuwse kunstenaars
2022-11-08T11:01:17Z