Assets
Moderne schilderijen en aquarellen
https://data.rkd.nl/auctions/31294
Auction of lot 10, Mak, A., Amsterdam (city) (1923-11-27)
Auction of lot 9, Mak, A., Amsterdam (city) (1923-11-27)
e66327e089f7a422128e0dbcec3cbc41
3a724e99bd4d43979f87a1629d86a89b
509bf70bbd0c40d9807071f3e49f932a
83da6ead08314585bd34ebe4293d7f99
a285e0deea0440c78e750d610563f12d
c877a0f34f5d40bb88ba43b52ecada94
Mak, A.
9b660baba33f4fc6bdb648154b379cf0
aef36f48c8d347378a40b6b7abbd5db7
1923-11-27 - 1923-11-27
Gebouw De Roos; Amsterdam (city)
2013-07-30T08:23:32Z