Assets
Moderne schilderijen, aquarellen en teekeningen
https://data.rkd.nl/auctions/30721
Auction of lot 218, Mak, A., Amsterdam (city) (1920-11-16)
Auction of lot 217, Mak, A., Amsterdam (city) (1920-11-16)
Auction of lot 221, Mak, A., Amsterdam (city) (1920-11-16)
Auction of lot 215, Mak, A., Amsterdam (city) (1920-11-16)
456e38e274fd362a948dea7a053589f3
794e273f516b457e940d43e57a4eb9b4
Mak, A.
f5973c7172114ae1985ba02768033856
fb504e9c56834d599d77de6c9116cc7a
1920-11-16 - 1920-11-16
Gebouw De Roos; Amsterdam (city)
2022-11-23T07:56:21Z