Assets
Veiling van moderne schilderijen en aquarellen
https://data.rkd.nl/auctions/30404
Auction of lot 119, Mak, A., Amsterdam (city) (1920-03-09)
Auction of lot 120, Mak, A., Amsterdam (city) (1920-03-09)
7458441a95b2e8a28f02ab51163dbebf
4f8fb31c2f5d4b55b0e59c195d7c5b63
Mak, A.
24a53eb0ceef4665a8e7b0e7f135d898
3e05038e0e364264be4ccae29288d64b
1920-03-09 - 1920-03-09
Gebouw De Roos; Amsterdam (city)
2013-07-30T14:13:48Z