Schilderijen, aquarellen, grafiek, sculptures e.d. van XVIe, XVIIe en XVIIIe eeuwse meesters, romantische, impressionistische en hedendaagse kunstenaars ... [etc.]
Auction of lot 179, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 268, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 107, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 8, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 175, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 178, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 183, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 70, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 153, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 37, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 15b, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 174, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 181, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 1, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 180, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)Auction of lot 11, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1976-11-15 - 1976-11-17)
Schilderijen, aquarellen, graf ...... ndaagse kunstenaars ... [etc.]
2017-04-14T14:52:39Z