Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafische werken door meesters uit de XVIIde en XVIIIde eeuw, de romantische en impressionistische schildersscholen en de hedendaagse kunstrichtingen ... [etc.]
Schilderijen, aquarellen, teke ...... gse kunstrichtingen ... [etc.]
2022-03-21T09:26:50Z