Assets
19e eeuwse schilderijen & en collectie oude meesters
https://data.rkd.nl/auctions/28493
Auction of lot 141, Glerum, Amsterdam (city) (2007-10-15)
23e1bfb9ab087f13a5b1507fb3391b50
69f485d865d34038827dd9970ea2d99c
Glerum
191456a6f41d4a4eb94e5c699794c75a
1f8533607cda48159bae282b96844914
2007-10-15 - 2007-10-15
1b1eda55d0d24bf8a7f55623dabc72c3
Glerum; Amsterdam (city)
2013-02-17T16:24:08Z