Openbare verkoping omvattende een collectie moderne kunst afkomstig uit de verzameling van wijlen Mr. H.E. Tenkink, Amsterdam, alsmede een collectie aquarellen, pastels, tekeningen, etsen, litho's, gravures, boeken en beelden