Openbare verkoping omvattende een collectie moderne kunst afkomstig uit de verzameling van wijlen Mr. H.E. Tenkink, Amsterdam, alsmede een collectie aquarellen, pastels, tekeningen, etsen, litho's, gravures, boeken en beelden
Openbare verkoping omvattende ...... s, gravures, boeken en beelden
2013-09-13T14:14:50Z