Assets
Schilderijen, aquarellen, antiquiteiten en juweelen
https://data.rkd.nl/auctions/102193
c3ed464f893704e355e828e4bbf8164a
76c30acff38747108126b7237c4db911
f1120ad4affb41e4ad30b252b9688be2
Venduhuis der Notarissen
5d96bab28f6043d4ad02048c7506bcfe
1939-12-12 - 1939-12-13
8e0e430a889b429eb1f26508cf750609
Pulchri Studio; The Hague (city)
2023-08-28T12:54:54Z