ontv.: 1 ex. v.d. serie : 2-zijdig geïll.
opmerking einddatum veiling: jjss
Exemplaar met barcode 201707691: Lots 1000-1611 (Third Floor)
Decorative arts, jewels & collectors' items
1 ex. ontv. via schenking Bouwman [Augustus 2008]
Handzeichnungen und Aquarelle alter und neuer Meister
3 november ontv.: 1 ex. v.d. serie, 2 dr., 1 pe. ; 2-zijdig geïll.
O-2501 - Mf nr: 1939 - 1941
Objets d'art et d'ameublement, ...... de vitrine, sieges et meubles
9 maart ontv.: 1 ex. v.d. serie, 2 dr., 1 pe. ; 2-zijdig geïll.
O-2501 - Mf nr: 1707 - 1708
Estampes modernes, nombreux de ...... argenterie, beaux meubles XIXe
Emile Wegelin disciple de Montezin
Jewels from the estate of Betsey Cushing Whitney
Succession de m-me la Baronne ...... trait de Louis XVI, par Callet
Tabl. 155, Dess. 122, Est. Bronz. Porcel. Div. 417
Nineteenth century silver and plated wares, 1837-1900
Arredi e dipinti antichi e un' ...... e sculture del XIX e XX secolo
aantal te veilen nummers: 4965 + 5 bis
Sciences occultes - Sciences e ...... - Physique - Médecine - Varia
Pictures and Frames : Part I: ...... on Frames & Artists' Materials
Fine French furniture, clocks, works of art and carpets
provenance: Arago (Étienne), maire, conservateur Mus. du Luxembourg
14 november ontv.: 1 ex. v.d. serie, 2 dr. ; 2-zijdig geïll.