Schilderijen, aquarellen, gouaches, tekeningen en grafiek, antiquiteiten, kunstvoorwerpen, tapijten, meubelen en een collectie zilver, juwelen en objets de vertu, een collectie porselein
Auction of lot 399, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 427, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 454, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 394, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 396, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 424, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 55, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 37, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 398, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 426, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 129, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 345, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 9, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 171, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 395, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 7, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 397, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 275, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)Auction of lot 425, Sotheby Mak van Waay, Amsterdam (city) (1977-04-26 - 1977-04-28)
Schilderijen, aquarellen, goua ...... vertu, een collectie porselein
2022-11-08T11:23:09Z